52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Sakatlar Can Sıkıyor !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ligin henüz başında yaşanan sakatlıklarla birlikte kadro iyice daralırken, alınan mağlubiyet ve sakatlıkların artması canları iyice sıktı.

2022-2023 sezonuna galibiyetlerle başladıktan sonra geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Yeni Mersin İdman Yurdu Futbol A.Ş. karşısında mağlubiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Belediye Kütahyaspor maçının hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir’in gözü ise saha içinin yanı sıra saha dışıda.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde henüz sezon başı olmasına rağmen yaşanan uzun soluklu sakatlıklar kadro planlamasını da bozdu. Büyük umutlarla Balıkesirspor’dan transfer edilen Anıl Taşdemir, geride kalan dört maçta henüz kadroya bile dahil edilmezken bu sakatlıklara Sinan Morgil, Batuhan Er ve Emir Uzun’un da eklenmesi kadroyu oldukça daralttı.

Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir’in de sakatlıklarla birlikte daralan kadroda yaptığı tercihlerde tartışılmaya başlanırken, önümüzdeki birkaç maçtan sonra yönetimle görüşme yapabileceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!