- Mayıs 6, 2023
- No Comment
- 79
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ‘Sarı’ Alarm !
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Pazar günü oynanacak olan 1954 Kelkit Belediyspor maçı öncesinde takımda 7 futbolcu…
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Pazar günü oynanacak olan 1954 Kelkit Belediyspor maçı öncesinde takımda 7 futbolcu sarı kart sınırında bulunuyor.
2022-2023 sezonunda Play-Off oynama noktasında iyice rahatlayan ve kalan üç maç öncesinde zirve yarışını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü, 1954 Kelkit Belediyespor ile oynanacak maçın hazırlıkları tamamlandı. Ordu’da oynanacak maç öncesinde ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde gözler yedi oyuncunun üzerinde.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Yavuz İncedal, 1954 Kelkit Belediyespor maçı öncesinde bazı oyuncuları özel olarak uyardı. İncedal’ın şans vermesi halinde ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yedi futbolcu sarı kart sınırında sahaya çıkacak. Başta kaleci Taha Ayan olmak üzere Samet Cantürk, Abdulah Sezgin, Sergen İlhan, Özgen Erdem, Veysel Sönmezsoy ve Nevzat Bilen sarı kart sınırında yer alan futbolcular.
TFF 3.Lig 1.Grup ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sarı kart sınırında yer alan futbolcular maçta sarı kart görmeleri durumunda önümüzdeki hafta deplasmanda oynanacak olan Yomraspor maçında forma giyemeyecek.
SAMET KARADAĞ