- Mart 16, 2021
- No Comment
- 67
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ‘Sarı’ Alarm !
Misli.com 3.Lig’de Bursa Yıldırımspor ile çok kritik bir maça çıkacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 3 futbolcu sarı kart cezasından…
Misli.com 3.Lig’de Bursa Yıldırımspor ile çok kritik bir maça çıkacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 3 futbolcu sarı kart cezasından dolayı forma giyemeyecek.
Bu sezon gösterdiği istikrarsız performans ile hedeflediği şampiyonluk hesabından oldukça uzakta olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun erken finali niteliğindeki maçlardan birisine çıkacak. Mor-Beyaz-Yeşilli ekip, Çarşamba günü deplasmanda Bursa Yıldırımspor ile karşılaşacak.
Play-Off potasına girmek isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü ile 5.sırada yer alan Bursa Yıldırımspor arasında 5 puan fark olurken, maç öncesinde ise Ordu ekibinin eksikleri göze çarpıyor. Ordu ekibinde Karbel Karaköprü Belediyespor maçında sarı kart gören Ali Kemal Başaran, Yavuz Alemdar ve Gökhan Berkay Yıldız Bursa Yıldırımspor maçı kadrosunda yer almayacak.
Bursa Yıldırımspor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma 17 Mart Çarşamba günü saat 14.00’da Minareli Çavuş Spor Tesisleri’nde oynanacak.
SAMET KARADAĞ