Haziran 4, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Savunma Sıkıntısı !

2.Etap Kamp çalışmaları için Bolu’da hazırlıklarına başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kamp kadrosunda sadece 6 savunma oyuncusu olması Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin lig maratonu öncesinde bu bölgeye transfer yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

2021-2022 sezonu önceside Teknik Direktörlük görevine Cüneyt Tiryaki’yi getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu kampı başlarken, kamp programı çerçevesinde kamp listesinde ise dikkat çeken en önemli nokta savunma oldu. Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte, 26 kişilik listeyle gidilen Bolu kampında sadece 6 savunma oyuncusu olması kadro planlama noktasında sorunlar olduğunu ortaya çıkardı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün kamp kadrosuna Taner Kahriman ve Eray Aktaş olmak üzere iki sağ bek, Emre Tosun, Rasimcan Değirmenci ve Ömer Yıldırım olmak üzere üç stoper ve Sinan Morgil’in tek sol bek olduğu takımda, Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki yaptığı açıklamada hazırlık maçları öncesinde eksiklerinin olmadığını belirtmişti.

Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki transfer konusunda yaptığı açıklamda: ”Eksiğimiz olduğuna inanırsak oyuncu alacağız. Böyle bağlayıcı bir transfer düşüncemiz yok. İhtiyacımız olursa talebimiz olacak. Ama ben şuan için bir ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!