Mart 31, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Sessizlik Hakim !

TFF 3.Lig’de aldığı kötü sonuçların ardından 9.sıraya kadar gerileyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, aldığı kötü sonuçların ardından sessizliğe büründü.

3.Lig’e yükseldiği sezondan itibaren her sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ancak Play-Off potasına dahi giremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2021-2022 sezonuna da şampiyonluk parolası ile başladı. Cüneyt Tiryaki gözetiminde geçen sezonki takımı değiştiren ve yepyeni bir kadro ile sezona başlayan Mor-Beyaz-Yeşilli ekip, beklentileri karşılayamadı.

Sezona iyi başlayan ancak ligde dördüncü haftada aldığı galibiyetin ardından maç kazanmayı unutan 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligde oynadığı son altı maçta rakiplerine 13 puan dağıttı. Ligde altı maçtır kazanamayan Ordu temsilcisinde, Cüneyt Tiryaki’nin kaderinin ise önümüzdeki haftalarda belli olacağı öğrenildi.

Ligde şu ana kadar oynadığı 10 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde önümüzdeki haftalarda kötü sonuçların değişmemesi halinde teknik heyette değişikliğe gidilmesi ise gündemdeli konulardan birisi oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!