- Ağustos 17, 2023
- No Comment
- 328
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Şok Ayrılık
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 2021 yılında göreve gelen ve iki sezondur altyapıda görev alan antrenör Ali…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Şok Ayrılık](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-orduspor-futbol-kulubu-u19.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 2021 yılında göreve gelen ve iki sezondur altyapıda görev alan antrenör Ali Şahin, takımdan ayrıldığını açıkladı.
2023-2024 sezonu öncesinde çalışmalarını Bolu’da sürdüren ve yeni sezonda altyapıda da faaliyetler yapıp yapmayacağı merak edilen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde ayrılık gerçekleşti. İki sezondur takımı U19 Bölgesel Gelişim Ligi’nde çalıştıran Ali Şahin, yeni sezonda görev almayacağını açıkladı.
2020-2021 sezonunun Nisan ayında 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde A Takım antrenörlük görevine getirilen Ali Şahin, daha sonra altyapının başına geçmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü U19 takımı ile 2021-2022 sezonunda U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off oynama başarısı gösteren Ali Şahin, geçen sezonda ligi üçüncü sırada tamamlayan takımın parçası olmuştu.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün altyapı antrenörü olan Ali Şahin, yeni sezon öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: ‘Bugün itibarıyla 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden ayrılmış bulunmaktayım. Herkesin yolu açık olsun.” ifadelerini kullandı. Ali Şahin bir dönem 2.Lig’de Orduspor’da A Takım teknik direktörlüğünü yaparken Orduspor ve Ordu Gücü Futbol Kulübü altyapılarında da görev almıştı.
SAMET KARADAĞ