• Kasım 14, 2023
  • No Comment
  • 132

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Sportif Direktörlüğe Tanıdık İsim Getirildi

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim kurulunun aldığı karar neticesinde Orduspor’un eski kaptanlarından olan Alpago Cumhur Akbay’ın…

 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Sportif Direktörlüğe Tanıdık İsim Getirildi

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim kurulunun aldığı karar neticesinde Orduspor’un eski kaptanlarından olan Alpago Cumhur Akbay’ın Sportif Direktörlüğe getirildiği açıklandı.

Orduspor’un altliglerde mücadele ettiği sezonlarda kolunda kaptanlık pazubandı ile efsane futbolcular listesine adını yazdıran Alpago Cumhur Akbay, yeniden Ordu’ya geliyor. TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Ahmet Yıldırım’ın gelmesiyle birlikte değişimin yaşanması beklenirken takımın Sportif Direktörlük görevine Alpago Cumhur Akbay getirildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan açıklamada Alpago Cumhur Akbay’ın Sportif Direktörlük görevine getirildiği açıklandı. Memleketi Tokat’ta antrenörlük görevi yapan ve Erbaaspor’da antrenör olarak şampiyonluk yaşadıktan sonra Sportif Direktörlük görevi sürdüren Alpago Cumhur Akbay, 6 sezon 147 maç forma giydiği Orduspor’dan sonra Ordu’da başka bir takımda bu sefer yeni bir görev edindi. Akbay, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yardımcı antrenör olan Orduspor’dan eski takım arkadaşı Gökhan Kolomoç ile de yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Aliağa Futbol A.Ş. karşısında Ordu’da alınan mağlubiyetin ardından hem teknik direktör Yavuz İncedal hem de sportif direktör Berk Karamustafa istifa etmişti.

SAMET KARADAĞ

Related post

Alpago Cumhur Akbay Ordu’ya Geldi, İmzayı Attı

Alpago Cumhur Akbay Ordu’ya Geldi, İmzayı Attı

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yavuz İncedal ile birlikte görevinden istifa eden Berk Karamustafa’dan boşalan Sportif Direktörlük görevi…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir