- Mart 7, 2024
- No Comment
- 213
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yeni Teknik Direktör Toysal’ın Ekibinde Kimler Var?
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Salı günü ilk antrenmana çıkan Bayram Toysal ekibi ile birlikte Ordu’ya gelirken,…
![52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Yeni Teknik Direktör Toysal’ın Ekibinde Kimler Var?](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Bayram-Toysal-1.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Salı günü ilk antrenmana çıkan Bayram Toysal ekibi ile birlikte Ordu’ya gelirken, Toysal’ın ekibinde Recep Asıl, Sedat Kutku ve Murat Karaoğlan ve Özcan Turan yer aldı.
2023-2024 sezonuna Yavuz İncedal ve ekibi ile başlayan ancak beklentileri karşılamayınca Ahmet Yıldırım ve ekibini göreve getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında teknik direktör değişikliği yapılmıştı. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’un Aliağa Futbol A.Ş. maçı sonrasında oyuncu değişiklikleri noktasında küplere binmesi sonrasında Ahmet Yıldırım ekibi ile birlikte istifa ederken, takımın yeni teknik direktörü ise Bayram Toysal olmuştu.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Pazar günü oynanan maçı tribünden izleyen Bayram Toysal, ilk antrenmanına Salı günü çıktı. Ordu’ya ekibi ile birlikte gelen Bayram Toysal’ın teknik ekibinde Recep Asıl, Sedat Kutnu, Murat Karaoğlan ve kaleci antrenörü olarak Özcan Turan’ın olduğu açıklandı. Dört isim Bayram Toysal ile birlikte Ankaraspor’da görev yaparken teknik direktör olarak tecrübeli bir seviyeye gelen ve ekibini kuran Toysal, bu dört ismi 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne de aldırdı.
Teknik Direktör Bayram Toysal, yardımcı antrenör Recep Asıl ile 1461 Trabzon, Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü ve Ankaraspor’da da çalışırken dördüncü kez birlikte çalışacak. Sedat Kutnu, sadece Ankaraspor’da Toysal’ın ekibinde görev alırken Murat Karaoğlan ise daha önce Hasan Erkin Şimşir’in 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük yaptığı dönemde de antrenör olarak görev almıştı. Kaleci antrenörü Özcan Turan ise Bayram Toysal ile Ankaraspor’da birlikte çalıştı.
SAMET KARADAĞ