Mayıs 28, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden ‘Orduspor Token’ Açıklaması !

TFF 3.Lig’de mücadele eden iki Ordu temsilcisi birçok konuda karşı karşıya gelirken, bu sefer Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün kripto parası Orduspor Token konusunda karşı karşıya geldi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Orduspor Token hakkında 52 Orduspor Futbol Kulübü açıklamalarda bulundu. CriptoSwaps ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının ardından Orduspor Token’i ön satışla piyasaya süren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün Orduspor Token logosunun 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne benzediğini belirten Mor-Beyaz-Yeşilli ekip, açıklamalarda bulundu.

52 Orduspor Futbol Kulübü sosyal medyadan konuyla ilgili açıklamada bulunurken: ”Şehrimizin bir diğer profesyonel futbol kulübünün 10 Aralık 2021’den itibaren ön satışlarına başladığı ‘’Orduspor Token’’ kripto para görseli 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün tescilli armasına benzediğinden kamuoyuna ‘’Orduspor Token’’ kripto para ile ilgimizin olmadığını, ayrıca reklam spotlarında kullanılan Orduspor’un Ordu 2. Amatör liginde gayri faal olarak mevcudiyetini sürdürdüğünü kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.” ifadelerine yer verildi.

Köy Hizmetleri, Güzelorduspor, Yeni Orduspor, Ordu Futbol Kulübü ve son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü adıyla faaliyetlerini sürdüren Ordu temsilcisi, aynı sosyal medya hesabından birçok kez ‘Ordusporuz’ paylaşımı yaparken, bu paylaşımda ise Orduspor’un Ordu 2. Amatör liginde gayri faal olarak mevcudiyetini sürdürdüğünü belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!