52 Orduspor Futbol Kulübü’nden ‘Takımı Çekme’ Açıklaması !

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Kırıkkale Büyük Anadoluspor mağlubiyeti sonrasında yapılan açıklamada hakem kararlarından dolayı konuşulan ‘takımı maçtan çekme’ konusu açığa kavuşturuldu.

Sezonun ikinci yarısının ilk maçında deplasmanda Kırıkkale Büyük Anadoluspor ile karşılaşan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 1-0 önde götürdüğü maçın son 15 dakikasında yediği iki penaltı golüyle mağlup olmuştu. Maç esnasında ise kulübe yakın olan morbeyaztv’nin ”İkinci penaltının ardından karşılaşmanın hakemine büyük tepki gösteren teknik direktörümüz Bora Marangoz, takımı sahadan çekmek istedi. Şükrü Bodur’un müdahalesi sonrasında maça devam ettik” ifadesine kulüpten sert tepki geldi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada ”Çarşamba günü oynadığımız ve 2-1 kaybettiğimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor müsabakasının ardından sosyal medyada aslı olmayan bazı haberler paylaşılmıştı. Morbeyaztv sosyal medya hesabından ikimci penaltının ardından teknik direktörümüz Bora Marangoz’un hakeme tepki göstererek takımı maçtan çekme girişiminde bulunduğu, bu girişimi müsabakayı tribünden izleyen başkanımız Şükrü Bodur’un engellediği açıklanmıştır. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri olarak izlediğimiz ve takip ettiğimiz bu müsabakada yapılan bu açıklamanın tamamen asparagas bir açıklama olduğunu ve teknik direktörümüz Bora Marangoz’un takımı sahadan çekme girişiminin asla yaşanmadığını ve hatta hakemin vermiş olduğu kararlara maç içerisinde itiraz dahi etmediğini belirtmek isteriz.” ifadelerine yer verildi.

Morbeyaztv ise yapılan açıklamanın ardından Basın Sözcüsü’nün takımdan daha çok taraftarlarla uğraştığını, karşılaşmada belirtilen olayların yaşandığını be bunun arkasında olmaya devam edeceklerini belirtirken fitili iyice ateşledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!