52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Bir Genç Daha !

Transfer konusunda hedefini kiralık genç oyunculara çeviren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bitexen Giresunspor’dan 2002 doğumlu Furkan Kütük’ü kiraladı.

2022-2023 sezonunda yaptığı transferlerle dikkat çeken ve ilk maçta bu transferlerin gösterdiği performans ile üç puana uzanan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden genç oyuncu transferleri ise hız kazandı.

Kadroyu genişletme ve gençleştirme adına, Türkiye Futbol Federasyonu’nun iptal ettiği rezerv ligi sonrasında birçok takımın genç oyuncuları kulüp ararken, 52 Orduspor Futbol Kulübü bu noktada üçüncü hamlesini yaptı. Trabzonspor’dan Emir Uzun ve Veysel Sönmezsoy’u kiralayan Ordu ekibi, Bitexen Giresunspor’dan da Furkan Kütük’ü kiralık olarak kadrosuna kattı.

Beşiktaş altyapısında başladığı futbol macerasında daha sonra Seyrantepe Ofspor, Darıca Gençlerbirliği A.Ş., Beylikbağıspor ve Bitexen Giresunspor altyapılarında devam eden orta saha oyuncusu, geçen sezon başında profesyonel yapılmıştı. Kütük, geçen sezon Süper Lig’de 1 maçta sahada kalırken bu sezon ise rezerv liginde 4 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!