• Ağustos 10, 2022
  • No Comment
  • 95

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Eski Antrenörü Azerbaycan Ligi’nde !

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geçmiş yıllarda yardımcı antrenörlük görevi yapan Miraç Şen, yeni sezonda Azerbaycan Süper Ligi ekibi Turan Tovuz’da…

 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Eski Antrenörü Azerbaycan Ligi’nde !

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geçmiş yıllarda yardımcı antrenörlük görevi yapan Miraç Şen, yeni sezonda Azerbaycan Süper Ligi ekibi Turan Tovuz’da görev yapacak.

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, 2018-2019 sezonunda Mustafa Özer’in teknik direktörlüğünde yardımcı antrenör olan Miraç Şen yepyeni bir kariyere adım attı. Mustafa Özer ile Ordu’da 12 maç görev yapan ve Özer ile birlikte takımdan ayrılan genç teknik adam, Azerbaycan’ın yolunu tuttu.

Azerbaycan Süper Lig ekibi Turan Tavuz, yeni sezonda 34 yaşındaki Miraç Şen’e kondisyon antrenörlüğü görevi teklif etti. Azerbaycanlı teknik direktör Ayxan Abbasov’un ekibinde yer alan Miraç Şen, Fethiyespor, Hatayspor, Turgutluspor, Yeni Orduspor, Pazarspor, Bucaspor, Artvin Hopaspor ve 68 Aksarayspor’da da görev almıştı.

Miraç Şen, Türkiye’de çalıştığı takımlarda ise Ekrem Albayrak, Fatih Kavlak, İlhan Palut, Özgün Kaya, Mustafa Özer, Mustafa Ceviz, Ergün Aytekin ve Cem Cambaz gibi isimlerle çalıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir