52 Yalıköy Kadın Futbol Takımı Sahaya İniyor !

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele etmesi beklenen 52 Yalıköy Kadın Futbol Takımı, liglerin başlamasından önce turnuvaya davet edildi.

Ordu’da Kadın Futbol Takımı konusunda yeni kurulan kulüplerden birisi olan 52 Yalıköy Kadın Futbol Takımı sahaya iniyor. Bu sezon öncesinde birçok transfer yapan ancak pandemi nedeniyle ilk santran vuruşunu bir türlü yapamayan 52 Yalıköy Kadın Futbol Takımı, İzmir’de sahaya çıkacak.

Yalıköy Kadın Futbol Takımı, 21-23 Nisan 2021 tarihleri arasında İzmir Buca Belediyespor Tesisleri’nde düzenlenecek olan 23 Nisan Ege Kupası Kadın Futbol Turnuvası’nda mücadele edecek. Turnuva öncesinde ise antrenör Abdullah Sözen ve sporcular, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Kibar; “Yalıköy Spor Kadın Futbol Takımı antrenörü Abdullah Sözen ve sporcularımız misafiriz oldular.23 Nisan’da İzmir’de düzenlenecek olan Ege Kadın Futbol Turnuvası’nda takımımıza başarılar diliyorum. Gençlerimizi spora teşvik etmek, sağlıkla yetişen nesiller için hep destek tam destek” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!