Mart 28, 2023

TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden 52 Yalıköy Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı, sezonun ilk maçında kendi evinde konuk ettiği Yozgat Yurdum Gençlik ve Spor’u 3-1 yenmeyi başardı.

2021-2022 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3.Ligi’ne katılım gösteren 52 Yalıköy Spor Kulübü, geçen sezonu aldığı cezaların ardından -9 puanda bitirmişti. Sezonun ilk yarısında oynadığı maçlarda sadece dört puan toplarken, puan aldığı maçlarda yaptığı ‘sahte lisanslı futbolcu oynatma’ hamlesi sonrasında aldığı ceza ile gündem olan Ordu ekibi, yeni sezona ise daha tecrübeli bir şekilde girdi.

Yeni sezonda TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi 15.Grup’ta yer alan 52 Yalıköy Spor Kulübü, sezonun ilk maçında ise Yozgat Yurdum Gençlik ve Spor ile karşılaştı. Fatsa Ek Saha’da oynanan karşılaşmanın 90 dakikasının bitiş düdüğüyle birlikte ise kazanan taraf 3-1’lik skor ile Ordu ekibi oldu.

Ordu’yu 3.Lig’de temsil eden 52 Yalıköy Spor Kulübü’nün grubunda Yozgat Yurdum Gençlik ve Spor’un yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor ile Boyabat Eğitim Spor yer alıyor.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!