52 Yalıköy Spor Kulübü İlk Sezonun Destekçilerini Üzdü !

2021-2022 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3.Ligi’ne katılım gösteren 52 Yalıköy Spor Kulübü, sezonun bitimiyle birlikte grubunu -9 puanla bitirdi.

Ordu’da Kadın Futbolu denildiğinde yeni kurulan takımlardan birisi olan ve Covid-19 pandemi sürecine takıldığından dolayı liglere katılımı ertelenen 52 Yalıköy Spor Kulübü, liglere katılımını ise 2021-2022 sezonunda gerçekleştirdi.

52 Yalıköy Spor Kulübü bu sezon genelinde sezonun ilk yarısında oynadığı maçlarda sadece dört puan toplarken, puan aldığı maçlarda yaptığı ‘sahte lisanslı futbolcu oynatma’ hamlesi sonrasında aldığı ceza ile günde olmuştu. Ordu ekibi bu maçlarda aldığı hükmen mağlubiyetlerin yanı sıra her maç için üç puan silme cezası alırken, takibinde ise sezonun ikinci yarısında oynaması gereken Rüsumat-4 Gençlik ve Spor maçına çıkmayınca hükmen mağlubiyet ve 3 puan silme cezası aldı.

Sezon genelini -9 puanla lig sonuncusu olarak tamamlayan 52 Yalıköy Spor Kulübü cephesinde ise kulüp tarihinin ilk 3.Lig sezonunda yapılan lisans yanlışları hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!