52 Yalıköy Spor Kulübü’ne Hükmen Mağlubiyet ve Puan Silme Cezası !

Kadınlar 3.Ligi’nde kulüp tarihinde ilk kez mücadele eden ancak aldığı cezalarla gündemden düşmeyen 52 Yalıköy Spor Kulübü, Amatör Futbol Disiplin Kurulu tarafından hükmen mağlubiyet ve 3 puan silme cezası aldı.

Ligde bu sezon oynadığı maçlarda sadece dört puan alan ancak puan aldığı bu maçlarda sahte lisanslı futbolcu oynattığı için ağır cezalar alan 52 Yalıköy Spor Kulübü’ne yeni ceza geldi. Ordu ekibi, ligde aldığı cezaların ardından 7.haftada oynaması gereken Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü maçına çıkmadı ve bu hareketinin ardından cezası belirlendi.

Amatör Futbol Disiplin Kurulu tarafından açıklanan cezada 52 Yalıköy Spor Kulübü’nün 24 Nisan’da oynanması gereken Rusumat-4 Gençlik Ve Spor müsabakasında çıkamamasından dolayı 3-0 hükmen mağlubiyet cezası ve mevcut puanlarından -3- puan silinmesine karar verildi belirtildi. Ordu ekibi, puan aldığı maçlarda yaptığı sahte lisans işleminden dolayı o maçlar hakkında 3-0 hükmen mağlubiyet cezası ve her maç için 3’er puan silme cezası almıştı.

52 Yalıköy Spor Kulübü, ligin 9.haftasında ise deplasmanda oynaması gereken Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor maçına da gitmedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!