52 Yalıköyspor Arka Arkaya Transfer Yapıyor

Kadın Futbol 3.Lig ekiplerinden 52 Yalıköyspor, Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor ile oynanacak olan Play-In maçı öncesinde üç futbolcu transfer…

 52 Yalıköyspor Arka Arkaya Transfer Yapıyor

Kadın Futbol 3.Lig ekiplerinden 52 Yalıköyspor, Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor ile oynanacak olan Play-In maçı öncesinde üç futbolcu transfer etti.

Geçen sezon Kadın Futbol 3.Liginde Play-Off oynama başarısı gösterdikten sonra tüm dikkatini 2.lige çıkmak üzerine kuran ve erkek futbol takımını ligden çekme kararı alan 52 Yalıköyspor, 2.Lige çıkacak olan takımı belirleyecek olan Play-In statüsünde Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor ile eşleşmişti. Ordu ekibi, bu maç öncesinde ise transferde gaza bastı.

52 Yalıköyspor dış transfer çalışmaları kapsamında Şırnak Belediyegücü Sportif Faaliyetler forması giyen 26 yaşındaki Zeynep Orhan ve 32 yaşındaki Havva Nur Şanlıtürk’ün yanı sıra Erzincan Gençlergücüspor’dan 20 yaşındaki Rabia Demirtaş ile anlaştı. Ordu ekibi bu transferlerle birlikte gücüne güç katarken rakibine de gözdağı verdi.

Kadın Futbolu’nun tecrübeli futbolcuları kadrosuna katan 52 Yalıköyspor’da, yeni transferlerden Havva Nur Şanlıtürk 164 maç oynadığı kadın liglerinde 96 gol, Zeynep Orhan 94 maç Rabia Demirtaş 47 maça çıktı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir