52 Yalıköyspor, Genç Antrenöre Emanet !

Geçtiğimiz sezon Kumruspor’da forma giyen Ömür Yakışık, yeni sezonda formayı çıkartarak eşofmanları giydi ve 52 Yalıköyspor ile antrenörlük konusunda anlaştı.

2022-2023 sezonunda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan 52 Yalıköyspor, ilk maçı öncesinde teknik direktör konusunda Ömür Yakışık ile anlaşmaya vardığını açıkladı. 35 yaşındaki Ömür Yakışık, son olarak Kumruspor’da futbolcu olarak görev almıştı.

52 Yalıköyspor’un çiçeği burnunda antrenörü Ömür Yakışık yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada ‘Takımımıza güveniyorum. İyi bir oyuncu grubumuz var. Kendi hedeflerimize uyuşabilecek oyuncularla anlaştı. Amacımıza aşama aşama ulaşmaya çalışacağız. Öncelikli hedefimiz Play-Off’lara kalabilmek. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz” dedi.

Ömür Yakışık futbola Samsun ekibi Gaziosmanpaşa Pınarspor’da başlarken ardından Ordu Futbolu’na Kumruspor formasıyla giriş yaptı. Kirişhane ve Kumru Esnafspor’da kısa bir süre forma giyen Yakışık, son olarak Kumruspor’da forma giymiş ve kaptanlığa kadar yükselmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!