- Eylül 29, 2023
- No Comment
- 284
52 Yalıköyspor, Play-In Maçında Tur Peşinde
TFF Kadın Futbol 3.Ligi’ni Play-Off potasında bitiren 52 Yalıköyspor, bu sezon ilk kez düzenlenen Play-In kurasında Çorum’da karşı karşıya geleceği…
![52 Yalıköyspor, Play-In Maçında Tur Peşinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-Yalikoyspor.png)
TFF Kadın Futbol 3.Ligi’ni Play-Off potasında bitiren 52 Yalıköyspor, bu sezon ilk kez düzenlenen Play-In kurasında Çorum’da karşı karşıya geleceği Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor maçı öncesinde Çorum’a gidiyor.
2022-2023 sezonunda TFF Kadın Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden 52 Yalıköyspor, grubunu ikinci sırada bitirmiş ve Play-Off oynama başarısı göstermişti. 52 Yalıköyspor, 14 Haziran’da oynadığı Play-Off maçında Ankara’da Bursa Demiryolu Gençlikspor’a kaybedince TFF’nin yeni statüsü olan Play-In’deki rakibini Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor oldu.
2022-2023 sezonunda Kadın Futbol 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden 52 Yalıköyspor için sezon bitmedi. Ligde geçen sezon mücadele ettiği 15.Grup’ta topladığı 13 puanla ligi ikinci sırada tamamlayan 52 Yalıköyspor, Çorum’da oynayacağı maçta rakibini yenerek 2.Lig umutlarını sürdürmek istiyor. TFF’nin Kadın Futbol 3.Lig için tasarladığı Play-In statüsü ile Ordu ekibinin rakibi 9.Grup’ta 10 puan toplayan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor olmuştu.
52 Yalıköyspor ile Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor arasındaki karşılaşma 30 Eylül Cumartesi günü saat 14:00’de Çorum Devane Semt Sahası’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ