- Haziran 22, 2023
- No Comment
- 178
52 Yalıköyspor’da Üç Ayrılık
Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele eden ve Play-Off maçında kaybeden 52 Yalıköyspor’da Merve Keleş, Merve Kızılkaya ve İlknur Atlamaz ile yollar ayrıldı.…
Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele eden ve Play-Off maçında kaybeden 52 Yalıköyspor’da Merve Keleş, Merve Kızılkaya ve İlknur Atlamaz ile yollar ayrıldı.
2022-2023 sezonunda Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele eden ve ligi ikinci sırada tamamlayarak Play-Off oynama hakkı kazanan 52 Yalıköyspor, Play-Off Çeyrek Final maçında Bursa ekibi Demiryolu Gençlik’e kaybetmişti. Ordu ekibinde, bu mağlubiyetin sonrasında ise ayrılıklar devam ediyor.
Bu sezonun devre arasında Bitexen Adana İdmanyurdu’ndan 52 Yalıköyspor’a transfer olan 2004 doğumlu Merve Keleş, 7 maçta 2 gol atmıştı. İlk lisansı Ordu ekibi 52 Yalıköyspor’da çıkan Merve Kızılkaya 7 maça çıkarken, İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor’dan transfer edilen Merve Kızılkaya ise 6 maça çıktıktan sonra takımdan ayrıldı.
Kadınlar 3.Lig ekibi 52 Yalıköyspor’da ayrılıkların yaşanmaya devam edeceği ancak bayramdan sonra yeni isimlerin takıma katılacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ