• Aralık 16, 2019
  • No Comment
  • 71

Ünye Reis Gençlik Kulübü Başarılara Doymadı !

Türk sporuna çeyrek asırdır sporcu ve teknik adam yetiştiren Ordu-Ünye Reis Gençlik spor kulübü 2019 yılında yakaladığı başarılar ve aldığı…

 Ünye Reis Gençlik Kulübü Başarılara Doymadı !

Türk sporuna çeyrek asırdır sporcu ve teknik adam yetiştiren Ordu-Ünye Reis Gençlik spor kulübü 2019 yılında yakaladığı başarılar ve aldığı madalyalar ile önemli işler yaptı.

Uzun yıllardır Ordu sporuna katkılar veren Ordu-Ünye Reis Gençlik Spor Kulübü, 2019 yılında madalyaya doymadı. Kulüp Başkanı Cavit Arslan geride 2019 yılında iyi işler yaptıklarını belirtirken, yaptığı değerlendirmede sporcuların başarılarından bahsetti.

”630 Sporcumuz Var”

”Kulüp olarak 2019 yılında başarılı bir sezon geçirdik. Beş şubemizde 16 branşta 630 sporcumuz var. Gençlik spor bakanlığı verilerine göre yaşı tutup lisanlı faal sporcumuz 450, yaşı tutmayan 6-7-8 yaş gurubu 180 sporcumuz olmak üzere toplamda 630 sporcumuz bulunuyor.
Kulübümüzden 1 Balkan şampiyonu, 2 Balkan 3.sü , 4 sporcumuz milli Sporcu oldu.
1 Türkiye şampiyonu,3 Türkiye 3.sü sporcularımız var.”

”Bize Destek Olanlara Teşekkür Ederiz”

”Okullar Arası Türkiye yari finallerinde 3 sporcumuz Türkiye 3.sü olmak üzere, 35 sporcumuz ise il birincisi olarak Türkiye Şampiyonalarına katılarak bizi gururlandırdılar.
Bunun yanı sıra Wushu Antrenörümüz Ayfer Arslan Balkan şampiyonu oldu ve akabinde Milli Takım Antrenörü oldu. Bu başarılarımızda bizleri yalnız bırakmayan her daim ihtiyaçlarımızı karşılayan en başta Genel Başkan Yardımcımız. syn. Profösör. Dr. Numan Kurtulmuş Beye, Ordu millet vekillerimize, Belediye başkanlarımıza, Ordu Valimiz Syn.Seddar Yavuz Beye, ilçe kaymakamlarımıza, İl ve ilçe spor müdürlerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.”

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir