- Mayıs 22, 2019
- No Comment
- 71
A Grubu’nda Zirve Kızıştı !
Ordu 2.Amatör Lig’de geride kalan 10.haftanın ardından A Grubu’nda Mesudiyespor, İdmanyurduspor ve Çınarlıkspor zirve mücadelesi veriyor. 2018-2019 sezonunda Ordu 2.Amatör…
Ordu 2.Amatör Lig’de geride kalan 10.haftanın ardından A Grubu’nda Mesudiyespor, İdmanyurduspor ve Çınarlıkspor zirve mücadelesi veriyor.
2018-2019 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de A Grubu’nda mücadele eden Mesudiyespor, İdmanyurduspor ve Çınarlıkspor zirve mücadelesi veriyor. Ligde geride kalan 10 haftanın ardından Mesudiyespor liderliğini sürdürürken, İdmanyurdu ve Çınarlıkspor ise takibini sürdürüyor.
Farklı liderliğini 10.haftada deplasmanda Kabadüz Belediyespor ile berabere kalarak kaybeden Mesudiyespor, 10.haftanın ardından 19 puana çıktı. Deplasmanda Saraycık Belediyespor ile karşılaşan ve gollü maç sonrasında sahadan 6-5 galip ayrılan İdmanyurduspor ise puanını <8 yaptı ve liderle arasındaki puan farkını 1'e indirdi. Ligde iki takımı takibini sürdüren Çınarlıkspor ise kendi sahasında Dumlupınarspor karşısında 3 puanı 3 golle almayı başardı. SAMET KARADAĞ