- Mart 30, 2020
- No Comment
- 94
Abdullah Yurttaş Tek Maçta Kaldı !
TFF 3.Lig’de sezonun ikinci yarısında Çatalcaspor’a transfer olan Ordulu forvet oyuncusu Abdullah Yurttaş, yeni takımında sadece bir maçta forma giyebildi.…
TFF 3.Lig’de sezonun ikinci yarısında Çatalcaspor’a transfer olan Ordulu forvet oyuncusu Abdullah Yurttaş, yeni takımında sadece bir maçta forma giyebildi.
Ordu Futbolu’nun gelecek vaadeden hücum oyuncularından birisi olan Abdullah Yurttaş, sezon başında Fatsa Belediyespor’a transfer olmuştu. 3.Lig’deki Fatsa Belediyespor forması ile profesyonel liglere giriş yapan Abdullah Yurttaş, sezonun ilk yarısında 11 maçta forma giymiş ve 1 gol atmıştı.
Fazla forma şansı bulamadığı Fatsa Belediyespor’dan ayrılmayı tercih eden ve sezonun ikinci yarısında bonservisiyle birlikte 3.Lig’de mücadele eden Çatalcaspor’a transfer olan Abdullah Yurttaş, Karbel Karaköprü Beledieyspor ile oynanan ve 1-1 biten maçın 66.dakikasında oyuna girmişti.
Ordu İdman Yurdu’ndan yetişen ve uzun yıllar Orduspor altyapısında forma giyen Abdullah Yurttaş, Altınordu Belediyespor forması ile Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ