Adana Demirspor’u Tuncay Sonel Karşıladı !

Süper Lig’in ilk haftasında Giresunspor ile yapacağı maç için Ordu Giresun Havaalanı’na gelen Adana Demirspor’u, Ordu Valisi Tuncay Sonel karşıladı.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Adana Demirspor’un Giresunspor ile Giresun’da oynayacağı maç öncesinde Ordu Giresun Havaalanı’na giderek memleketinin takımını karşılayan ilk isim oldu.

Adana doğumlu olan ve her fırsatta Adana Demirspor’a desteği ile bilinen Ordu Valisi Tuncay Sonel, Giresunspor deplasmanı için Ordu-Giresun Havaalanına inmesi beklenen Adana Demirspor’u karşılamaya gitti. Sonel, Kulüp Başkanı Murat Sancak, Teknik Direktör Montella ve futbolcular ile birebir ilgilenerek hoşgeldiniz dedi.

Tuncay Sonel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Adana Demirspor’umuzu karşıladık.
Kıymetli Murat Sancak Başkanımızın bu güzide takımımıza emeği çok sağ olsun. Sağlık ve başarılarla dolu bir sezon olsun inşallah.
Hoş geldiniz.” ifadelerini kullandı. Adana Demirspor resmî sosyal medya hesabından ise “2022-2023 sezonunun ilk deplasmanında takımımızı Giresun’da karşılayan Ordu Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Başkanımız Sayın Murat Sancak ile de bir araya geldi.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!