- Ağustos 17, 2022
- No Comment
- 77
Adem Bekar: “Play-Off Hedefiyle İlerlemeye Çalışacağız”
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, geçen sezon kaçırdıkları Play-Off hedefine bu sezon ulaşmak istediklerini söyledi. Göreve…
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar, geçen sezon kaçırdıkları Play-Off hedefine bu sezon ulaşmak istediklerini söyledi.
Göreve geldiği günden bu yana kulübün borçlarını eritmenin yanı sıra yarışmacı bir takım kurmanın hesaplarını yapan ve teknik direktörlük konusunda da istikrarı koruyarak Niyazi Hüseyinoğlu ile çalışan Adem Bekar, yeni sezonda Play-Off’u işaret etti.
Adem Bekar hem maddi şekilde hedeften şaşmadan ilerlemek hem de Play-Off hedeflemenin başarı olduğunu söylerken: “Geçtiğimiz sezon da Play-Off hedefimiz vardı. Güzel de kadro kurduk ama olmadı. Talihsiz şekilde birkaç müsabakayı kaybetmesek geçtiğimiz sezon hedefimize ulaşabilirdik. Son iki sezonda ligden 4 takım düşüyordu. Gerçekten kolay bir iş değil. Hem geçen sezonun borçlarını ödeyeceksiniz hem de takımın finansını sağlayacaksınız. Ligde kalmak bizim gibi takımlar için gerçekten bir başarıdır. Ama Play-Off’a da kalabilirdik. Yeni sezonda da yine Play-Off hedefiyle ilerlemeye çalışacağız. Hedefimiz mutlak Play-Off oynamaktır. Bu doğrultuda bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz.” dedi.
TFF 3.Lig’de geçmiş sezonlarda gruplarda dörder takım Play-Off’a kalırken, yeni sezonda ise beşer takım Play-Off oynayacak.
SAMET KARADAĞ