- Temmuz 12, 2023
- No Comment
- 107
Adem Bekar’dan Buraya Kadar
Ekim 2019’dan bu yana Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanlığı görevini sürdüren Adem Bekar, Fatsa Belediyespor’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da görevi…
Ekim 2019’dan bu yana Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanlığı görevini sürdüren Adem Bekar, Fatsa Belediyespor’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da görevi Üzeyir Erdoğan’a devretti.
2023-2024 sezonu öncesinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapan Fatsa Belediyespor’da Adem Bekar dönemi sona erdi. Fatsa Belediyespor’da 2019 yılında göreve gelen Adem Bekar, Fatsa Belediyespor’un yaptığı seçimde başkanlık görevini iş insanı Üzeyir Erdoğan’a bırakarak görevi bıraktı.
Fatsa Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen kongreye tek liste ile giren Üzeyir Erdoğan yeni dönemde yönetim kurulu ile birlikte göreve seçildi. Fatsa Belediyespor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Fatsa Belediyespor eski Başkanı Adem Bekar da yer aldı.
Kayyumda olduğu 2018-2019 sezonunun sonunda Halil Bekyürek, Av.Murat Yeşildaş, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Yurttaş’ın görev sürelerinin dolması nedeniyle Asliye Sulh Hukuk Mahkemesi yeni kayyum başkanlarını tekrar Av. Murat Yeşildaş, Belediye Meclis Üyeleri Adem Bekar, Mehmet Mutlu ve Mustafa İşbilir olarak atamıştı. Kısa bir süre kayyum başkanı olarak Fatsa Belediyespor’a hizmet eden Adem Bekar’ın, 2019 yılında ise Kulüp Başkanlığı’na gelmişti.
SAMET KARADAĞ