• Aralık 26, 2023
  • No Comment
  • 335

Adem Büyük, Beraber Oynadığı En İyi İlk 11’e Eski Ordusporlu İsmi de Aldı

Spor Arena’ya özel bir röportaj veren ve röportajında kariyerinde birlikte forma giydiği futbolculardan kurulu bir ilk 11 yapan Adem Büyük,…

 Adem Büyük, Beraber Oynadığı En İyi İlk 11’e Eski Ordusporlu İsmi de Aldı

Spor Arena’ya özel bir röportaj veren ve röportajında kariyerinde birlikte forma giydiği futbolculardan kurulu bir ilk 11 yapan Adem Büyük, bir dönem Orduspor’da da forma giyen savunma oyuncusu Yalçın Ayhan’a da ilk 11’in de yer verdi.

2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig ekibi Karşıyaka’da forma giyen ve kariyerinde A Milli Takım’da 4 kez forma giyen Adem Büyük, Spor Arena’ya özel bir röportaj verdi. Spor Arena’da konuşan ve kariyeri doğrultusunda önemli açıklamalarda bulunan Adem Büyük, kariyerinde forma giydiği futbolculardan kurulu bir kadro kurdu. Adem Büyük, 2017-2018 sezonunda Yeni Malatyaspor’da beraber forma giydiği Yalçın Ayhan’ı beraber oynadığı en iyi ilk 11’e aldı.

Adem Büyük, kariyerinde birlikte forma giydiği futbolculardan kurulu bir ilk 11’de Galatasaray ağırlıklı bir kadro kurarken, savunma ikilisinde ise Yalçın Ayhan ve Sadık Çiftpınar’a yer verdi. Adem Büyük’ün kadrosunda Muslera, Mariano, Sadık Çiftpınar, Yalçın Ayhan, Caner Erkin, Selçuk İnan, Mario Lemina, Oscar Scarione, Arda Turan, Yunus Akgün ve Falcao gibi isimler de yer aldı.

2011-2012 sezonunda Trendyol Süper Lig’de Orduspor forması giyen Yalçın Ayhan, Ordu ekibi formasını 34 maçta giyerken, Hector Cuper tarafından ise takibindeki sezon gelmeden takımdan gönderilmişti.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir