Ordu Futbolu’nda hücum oyuncusu denildiğinde akla gelen isimlerin başında gelen Adem Sarı, 2019-2020 sezonunda futboldan uzak kaldı ve herhangi bir takımda forma giymedi.

Geçtiğimiz sezon Ordu 1.Amatör Lig’de finalde Orduspor’a yenilerek şampiyonluğu kaçıran Ulubey Belediyespor’un hücum hattında yer alan Adem Sarı’nın yeni sezonda futboldan uzak kalması herkesi şaşırttı. Uzun boyu, sırtı kaleye dönük iyi futbolu ve fuleli koşuları ile Ulubey Belediyespor formasıyla 2018-2019 sezonunda lig maçlarında 10 gol atmayı başaran Adem Sarı, yeni sezonda ise takım kaptanlığı yaptığı Yeşil-Siyalı ekibin kadrosunda yer almadı.

Futbola Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde başlayan Adem Sarı daha sonra Beta Dershaneleri Umutspor, Ulubey Belediyespor, Turhal 1966 Spor, Almusspor ve son olarak Ulubey Belediyespor forması giymişti. 2012-2013 sezonunda o dönemki adıyla Altaş Soyaspor (Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü) forması ile 14 kez BAL maçına çıkan Sarı, 1 kez fileleri havalandırmıştı.

1990 doğumlu forvet oyuncusu, Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği 2017-2018 sezonunda o dönem Sportif Direktörlük yapan Mahmut Nambaş’ın yakın takibinde olurken, transfer ise gerçekleşmemişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!