- Ağustos 23, 2022
- No Comment
- 95
Ağrı 1970 Spor’un Yeni Golcüsü Murat Torun !
Alt liglerin golcü isimlerinden birisi olan Ordulu forvet oyuncusu Murat Torun, yeni sezon öncesinde 3.Lig 1.Grup ekibi Ağrı 1970 Spor’a…
Alt liglerin golcü isimlerinden birisi olan Ordulu forvet oyuncusu Murat Torun, yeni sezon öncesinde 3.Lig 1.Grup ekibi Ağrı 1970 Spor’a transfer oldu.
Orduspor forması ile Süper Lig, TFF 1.Lig, TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig’de forma giyen iki oyuncudan birisi olan Murat Torun, yeni sezon öncesinde Siirt İl Özel İdarespor’dan ayrılarak Ağrı 1970 Spor’a transfer oldu.
Geçen sezonunun ilk yarısında Gümüşhanespor’a transfer olan ve bu süreçte Kırmızı-Siyahlı ekip 14 maçta 3 gol atan Murat Torun, sezonun ikinci yarısında ise ligde kalmanın hesaplarını yapan Siirt İl Özel İdarespor’a transfer olmuştu. 1994 doğumlu olan ve 3.Lig’de birçok takımda forma giyen Murat Torun, Siirt ekibi ile çıktığı 17 maçta 3 gol ve 1 asist yaparak takımın ligde kalmasında rol oynadı.
Murat Torun yeni takımı ile sezonun ilk maçında şans bulması halinde Yeni Ordu Stadyumu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü karşısına çıkacak.
SAMET KARADAĞ