- Ağustos 23, 2023
- No Comment
- 182
Akkuş Belediyespor, 20 Yaşındaki Pasör Çaprazını Getiriyor
Kulüp tarihinde ilk kez AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 20…
![Akkuş Belediyespor, 20 Yaşındaki Pasör Çaprazını Getiriyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Can-Koc.png)
Kulüp tarihinde ilk kez AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 20 yaşındaki Can Koç ile prensipte anlaşmaya vardı.
Geçen sezon Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde Play-Off Final etabında hata yapmayan ve AXA Efeler Ligi’ne yükselen Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda transferler sürüyor. Kesin olarak anlaşmaya vardığı isimleri açıklayan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde genç pasör çaprazı Can Koç ile anlaşmaya vardı.
2003 doğumlu olan ve 350cm smaç yükseliği ile dikkat çeken genç pasör çaprazı Can Koç, voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü altyapısında başlamıştı. Altyapıdan yetiştiği A takımda geçen sezon 1.Lig’de forma giyen 20 yaşındaki Can Koç, yeni sezonda AXA Efeler Ligi takımı Akkuş Belediyespor forması giyecek.
Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı yeni sezon öncesinde şampiyon başantrenör Mehmet Aydın ile yollarını ayırmış ve göreve Hakan Özkan’ı getirmişti.
SAMET KARADAĞ