- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 90
Akkuş Belediyespor, Danimarkalı Milli Pasörü Aldı
Kulüp tarihinde ilk ke AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezonun ilk transferini yaparken…
Kulüp tarihinde ilk ke AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezonun ilk transferini yaparken Danimarka Milli Takımı pasörü Mikkel Hoff’u kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda mücadele edeceği Efeler Ligi öncesinde Milli Takım’da görev alan Hakan Özkan’ı başantrenörlük görevine getiren Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda transferler başladı. Yeni sezonda ciddi anlamda değişime girecek olan ve AXA Efeler Ligi’nde iddialı bir takım kurmak isteyen Akkuş Belediyespor, Danimarka Milli Takımı’nda da forma giyen Mikkel Hoff ile anlaştı.
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni temsilci Akkuş Belediyespor son olarak Belçika Ligi ekiplerinden Lindemans Aalst takımında forma giyen 22 yaşındaki pasör Mikkel Hoff ile anlaştı. Danimarkalı pasör Hoff, aynı zamanda ülkesinin Milli Takımı’nda forma giyiyor. 2001 doğumlu ve 1.95 cm boyundaki pasör, kariyerinde ilk kez Türkiye’de forma giyecek.
Mikkel Hoff daha önce ülkesinin takımları DHV Odense, Middelfart VK, Ikast KFUM, Boldklubben Marienlys Odense’de forma giyerken daha sonra Hollanda’da Active Living Orion ve Belçika’da Lindemans Aalst formaları giymişti.
SAMET KARADAĞ