- Nisan 6, 2019
- No Comment
- 96
Akkuş Belediyespor İlk Maçı Kaybetti ! 3-1
Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde Play-Off’a kalan Akkuş Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Play-Off Yarı Final Grubu’nda ilk maçını kaybetti. Normal sezonda gösterdiği…
Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde Play-Off’a kalan Akkuş Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Play-Off Yarı Final Grubu’nda ilk maçını kaybetti.
Normal sezonda gösterdiği iyi performans ile Erkekler Voleybol 1.Ligi’ni Play-Off potasında bitiren Akkuş Belediyespor, Play-Off maçları için parkeye çıktı. Sorgun Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor ve Alanya Belediyespor ile Kayseri Grubu’nda yer alan Akkuş, grup maçlarına kötü başladı.
Kayseri Atatürk Spor Salonu’nda normal sezonda aynı grupta yer aldığı Sorgun Belediyespor ile karşı karşıya gelen Akkuş Belediyespor, 25-21 ve 25-22 kaybettiği ilk 2 setin ardından 22-25 kazandı ve skoru 2-1’e getirdi. Maçın 4.setinde ise Sorgun Belediyespor 25-19 kazanarak maçı 3-1 kazandı.
Akkuş Belediyespor 7 Nisan’da Bursa Büyükşehir Belediyespor ve 8 Nisan’da Alanya Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM