- Ağustos 10, 2023
- No Comment
- 245
Akkuş Belediyespor, Katar’dan Ahmetcan’ı Aldı
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, son olarak Katar Ligi ekiplerinden Al Shamal S.C. forması giyen Ahmetcan…
![Akkuş Belediyespor, Katar’dan Ahmetcan’ı Aldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Ahmetcan-Buyukgoz.jpeg)
AXA Efeler Ligi ekiplerinden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, son olarak Katar Ligi ekiplerinden Al Shamal S.C. forması giyen Ahmetcan Büyükgöz’ü kadrosuna kattı.
Kulüp tarihinde ilk kez AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor’da transferler arka arkaya geliyor. Yeni sezon öncesinde ilk maçlarını Akkuş yerine Ünye’de oynaması beklenen Akkuş Belediyespor’da dış transfer çalışmaları sürerken, son olarak 23 yaşındaki smaçör Ahmetcan Büyükgöz takıma katıldı.
Fenerbahçe HDI Sigorta’da yetişen ve A Takımda da süre almayı başaran Ahmetcan Büyükgöz, 2020-2021 sezonunda ise takımdan ayrılarak Bursa temsilcisi İnegöl Belediyesi’ne transfer olmuştu. Bir sene sonra Tokat Belediye Plevne’ye transfer olan ve iki sezondur Tokat ekibinde Efeler Ligi’nde forma giyen Büyükgöz, yeni sezonda yine Efeler Ligi’nde Akkuş Belediyespor forması giyecek.
Geçen sezon lig bittikten sonra Katar’a giden ve Katar Erkekler Voleybol Ligi ekiplerinden Al Shamal S.C. formasını giyen smaçör Ahmetcan Büyükgöz, özellikle çektiği Youtube videoları ile dikkat çekmişti.
SAMET KARADAĞ