- Temmuz 31, 2023
- No Comment
- 244
Akkuş Belediyespor ‘Süper Kadro’ Peşinde
2023-2024 sezonunda Erkekler Voleybol Ligi’nin Süper Ligi olan Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde transferlere başlayacak.…
![Akkuş Belediyespor ‘Süper Kadro’ Peşinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/03/331762792_1197692677550200_416327861954874783_n-1.jpg)
2023-2024 sezonunda Erkekler Voleybol Ligi’nin Süper Ligi olan Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde transferlere başlayacak.
Geçtiğimiz yıllarda Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde terfi mücadelesi veren ve bu süreçte iki kez finalde ligin kapısından dönen Akkuş Belediyespor, geçen sezon ise Efeler Ligi’ne yükselmeyi başarmıştı. Ordu’yu Erkekler Voleybol Ligi’nin en üst liginde temsil edecek olan Akkuş Belediyespor, yeni sezon öncesinde başantrenörlük görevi için Hakan Özkan ile anlaşmıştı.
Yeni sezonda öncelikli olarak iç transferi çözecek olan Akkuş Belediyespor’da, yeni başantenör Hakan Özkan’ın 5 ya da 6 isme kesin olarak kalması için onay verdiği öğrenildi. Akkuş Belediyespor’da yeni sezon kadrosu önemli isimlerle kurulması beklenirken ilerleyen günlerde transferler açıklanacak.
Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yeni sezonda iç saha maçlarını oynadığı Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nun yeterli olmaması nedeniyle ilk hafta maçları Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ