- Temmuz 24, 2020
- No Comment
- 100
Akkuş Belediyespor Transfere Doymuyor !
Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor, dış transferde Ceyhun Ahlat ile sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz sezon yaşadığı küme düşme korkusunu…
Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor, dış transferde Ceyhun Ahlat ile sözleşme imzaladı.
Geçtiğimiz sezon yaşadığı küme düşme korkusunu bu sezon yaşamak istemeyen ve 2020-2021 sezonunda bu bağlamda kadro planlaması yapan Akkuş Belediyespor’da transferler arka arkaya geliyor.
Şu ana kadar Antrenör Mehmet Aydın’ın yanı sıra iç transferde Melih Özdemir, Battal Ufakmercimek, Kaan Atmaca anlaşan Ordu temsilcisi, dış transferde ise Harun Salif, Berk Yılmaz, Burak Köse, Burak Kamçı, Kemal Can Sunay renklerine bağlamıştı.
Akkuş Belediyespor’da sezon öncesi 8.oyuncu transferi ise Ceyhun Ahlat ile oldu. 1999 doğumlu olan genç oyuncu Ceyhun Ahlat 1.93 boyunda. Pasör çaprazı pozisyonunda görev alan Ahlat, daha önce Gümüşhane Torul Gençlik ve Şiran Akademi Spor Kulüplerinde oynadı.
SAMET KARADAĞ