- Ocak 30, 2020
- No Comment
- 93
Akkuş Belediyespor’da Hareketli Saatler !
Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor’da alınan kötü sonuçların ardından antrenör değişikliği yapılırken, birisi yabancı olmak üzere iki transfer…
Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde mücadele eden Akkuş Belediyespor’da alınan kötü sonuçların ardından antrenör değişikliği yapılırken, birisi yabancı olmak üzere iki transfer yapıldı.
Bu sezon son yıllardaki en kötü performanslarından birisine imza atan Akkuş Belediyespor, Play-Off potasında olmak istediği ligde küme düşme hattında yer alıyor. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’nin yakından ilgi gösterdiği takımda, alınan kötü sonuçların ardından sezon başında büyük umutlarla takımın başına getirilen Emre Komar ile yollar ayrılırken, takımın başına Mehmet Aydın getirildi.
Akkuş Belediyespor’un yeni antrenörü Mehmet Aydın 2015-2018 yılları arasında Bigadiç Belediyespor’da önemli işler yaparken, ilk yılında takımı şampiyon yaparak 1.Lig’e çıkarmıştı. Aydın, 2017-2018 sezonunda ise 1.Lig’de Bigadiç Belediyespor ile Play-Off oynama başarısı yakalamıştı.
Antrenör değişikliği sonrasında alt sıralardan kurtulmak isteyen Akkuş Belediyespor, aynı zamanda pasör çaprazı Rus oyuncu Alexander Kullo ve orta oyuncu Kusay Kaan’ı renklerine bağladı. Yeni oyuncular ile birlikte Kulüp Başkanı Soner Efil ve çiçeği burnunda antrenör Mehmet Aydın, Belediye Başkanı İsa Demirci’yi makamında ziyaret etti.
SAMET KARADAĞ