Akkuş Belediyespor’da Transfer Zamanı !

İki sezondur Voleybol Erkekler Efeler Ligi’nin kapısından dönen Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezonun transfer çalışmalarına başlayacak.

2020-2021 ve 2021-2022 sezonunda mücadele ettiği Voleybol Erkekler 1.Ligi’ni Play-Off potasında bitiren ve Play-Off Yarı Final Etabı’nı da geçmeyi başaran Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Final Etabı’na ise takılmıştı.

Sezon biter bitmez teknik kadroda değişikliğe giden Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, iki sezondur takımı çalıştıran Mehmet Aydın’ın yerine göreve Levent Zoroğlu’nu getirmişti. Yeşil-Beyazlı ekipte Zoroğlu takıma tanıdığı isimleri transfer etmek isterken, mutlak şampiyonluk hedefi doğrultusunda kadro kuracak.

Akkuş Belediyespor’un yeni antrenörü Levent Zoroğlu, kariyerinde daha önce birçok şampiyonluk yaşamıştı. 1997 yılında Tokat Belediye Plevnespor’da yardımcı antrenör olarak Voleybol antrenörlüğüne adın atan Levent Zoroğlu, sonrasında Sivas 4 Eylül Belediyespor’a başantrenör kariyerine başladı. 8 sene Sivas 4 Eylül Belediyespor’u çalıştıran Zoroğlu, takımını 2 kez Efeler Ligi’ne çıkarmayı başardı. 2016-2018 yılları arasında iki sezon İnegöl Belediyespor’u çalıştıran Zoroğlu, Bursa ekibi ile Avrupa kupasında mücadele etti. Arhavi Voleybol ve İnegöl Belediyespor’u da çalıştıran Zoroğlu geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor’da görev yapmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!