- Ağustos 22, 2023
- No Comment
- 176
Akkuş, Süper Lige Hazırlanıyor
2023-2024 sezonunda Erkek Voleybolunun Süper Ligi olan AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor’un iç saha maçlarını oynayacağı Akkuş…
![Akkuş, Süper Lige Hazırlanıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Akkus-spor-salonu.jpg)
2023-2024 sezonunda Erkek Voleybolunun Süper Ligi olan AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor’un iç saha maçlarını oynayacağı Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nda çalışmalar sürüyor.
Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda aynı zamanda saha dışı çalışmalar da devam ediyor. Yeni sezonda AXA Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor’un maçlarını Akkuş İlçesi’nde oynaması için gerekli eksikliklerin tamamlanması gereken Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nda tadilat sürüyor.
Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nda AXA Efeler Ligi’nde maç oynanması için gerekli eksiklikler tamamlanmaya devam ederken, salonun Efeler Ligi standartlarına yükseltilmesi için tüm çalışmalar sürüyor. Akkuş Belediyesi, salonun çatısının yükseltilmesi, zemin kaplama, fitness salonu yapımı gibi işlemleri bitirerek kapalı spor salonunu uluslararası standartlara yükseltecek.
Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın yeni liginde ilk hafta maçlarını Ünye’de oynaması beklenirken, Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nun tamamlanması halinde maçlarını kendi evinde oynayacak.
SAMET KARADAĞ