• Şubat 25, 2023
  • No Comment
  • 134

Ali Buğra, Yeni Takımıyla Play-Off Potasına Girdi !

Orduspor’da futbola başladıktan sonra Ordu’da Doğaspor forması da giyen Ali Buğra Gözlemeci, bu sezon transfer olduğu Ayrancılar Gençlik ve Spor’da…

 Ali Buğra, Yeni Takımıyla Play-Off Potasına Girdi !

Orduspor’da futbola başladıktan sonra Ordu’da Doğaspor forması da giyen Ali Buğra Gözlemeci, bu sezon transfer olduğu Ayrancılar Gençlik ve Spor’da normal sezonu Play-Off potasında tamamladı.

Ordu Futbolu’ndan yetişerek kariyerine İzmir’de devam eden Ali Buğra Gözlemeci, geçen sezon antrenörlüğünü Ordulu isim olan Volkan Aktaş’ın yaptığı Ataşehir Mahallesispor’da ortaya koyduğu performans ile dikkat çekmişti. 2000 doğumlu hücum oyuncusu, geçen sezon ilk kez tanıştığı İzmir 1.Amatör Ligi’nde Ataşehir Mahallesispor formasıyla 16 maça da 11’de başlarken 8 gol ve 10 asist ile şampiyonluğa skorer katkı sağlamıştı.

Yeni sezonda İzmir Nevzat Güzelırmak Süper Amatör Lig 5.Grup’ta Ayrancılar Gençlik ve Spor’a transfer olan Ordulu futbolcu bu sezon 11 maça çıktı. Normal sezonu grubunda ikinci sırada tamamlayan Ayrancılar Gençlik ve Spor rakiplerine 40 gol atarken, Gözlemeci bu gollere 3 gol ve 7 asist ile katkı verdi.

Orduspor kariyerinde altyaş kategorilerinde birçok maça çıkan Ali Buğra Gözlemeci, kısa sürede İzmir futbolunda adından söz ettirken geçen sezon bir alt ligde ulaştığı şampiyonluğun ardından bu sezon yine aynı finali yapacağı sezon sonu yaşamak istiyor. Ayrancılar Gençlik ve Spor, geçen sezon şampiyonluk yaşayan İzmir Nevzat Güzelırmak Süper Amatör Lig’e yükselmişti.

Samet Karadağ

Related post

Ali Buğra Gözlemeci ve Sabri Bekgöz, Sezonu Şampiyon Tamamladı !

Ali Buğra Gözlemeci ve Sabri Bekgöz, Sezonu Şampiyon Tamamladı…

Ordu Futbolu’ndan yetişen ve kariyerlerini Çetin Zengin İzmir 1.Amatör ekibi Ataşehir Mahallesispor’da sürdüren Ordu doğumlu isimler Ali Buğra Gözlemeci ve Sabri…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir