- Şubat 3, 2020
- No Comment
- 73
Ali Çamdalı 2.Lig’e Transfer Oldu !
Orduspor’un Süper Lig’e yükseldiği sezon ve daha sonra Süper Lig’de mücadele ettiği dönem takımda yer alan Ali Çamdalı, İttifak Holding…
Orduspor’un Süper Lig’e yükseldiği sezon ve daha sonra Süper Lig’de mücadele ettiği dönem takımda yer alan Ali Çamdalı, İttifak Holding Konyaspor’dan ayrıldıktan sonra 2.Lig ekibi Manisa Futbol Kulübü ile anlaştı.
Kariyerinde Süper Lig’de 200’ün üzerinde maça çıkan ancak bu sezon istediği şansı bir türlü bulamayan Ali Çamdalı, devre arası transfer sezonu öncesinde İttifak Holding Konyaspor’dan ayrılmıştı. Tecrübeli orta saha oyuncusu, Manisa Futbol Kulübü ile anlaşarak kariyerine 2.Lig’de devam edecek.
2. Lig Beyaz Grup’ta zirve mücadelesi veren Manisa Futbol Kulübü transferin son saatlerinde anlaşan 36 yaşındki orta saha oyuncusu, 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Almanya’da Mönchengladbach ve Bayer Leverkusen altyapısında yetiştikten sonra Türkiye’de Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Kocaelispor, Orduspor, Konyaspor, Çaykur Rizespor kulüplerinde forma giyen Ali, bu sezon Konyaspor’da ligde 2, Ziraat Türkiye Kupası’nda 1 maçta oynamıştı.
Ali Çamdalı, Orduspor kariyerinde ise 66 kez Süper Lig ve 30 kez 1.Lig maçına çıkarak 8 kez gol sevinci yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ