- Ekim 15, 2023
- No Comment
- 266
Aliağa Futbol A.Ş. Galibiyeti Ordu’daki Taraftarları İle Kutladı
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü 2-0 yenerek zirvede farkı iyice açan Aliağa Futbol Kulübü, Yeni Ordu…
![Aliağa Futbol A.Ş. Galibiyeti Ordu’daki Taraftarları İle Kutladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/aliaga-taraftar.png)
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü 2-0 yenerek zirvede farkı iyice açan Aliağa Futbol Kulübü, Yeni Ordu Stadyumu’nda galibiyeti taraftarları ile birlikle coşkuyla kutladı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. maçını İzmir ekibi 2-0 kazanmıştı. Hem karşılaşmanın 19.dakikasında hem de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün gol için yüklendiği son dakikalarda goller bulan Sarı-Siyahlı ekip, özellikle ikinci golden sonra büyük coşku yaşadı.
Aliağa Futbol A.Ş.’de Yeni Ordu Stadyumu’nda saha içindeki futbolcuların sevincine Ordu’da gelerek yakınlarına destek olan taraftarlar da tribünden ortak oldu. 30’a yakın Aliağa Futbol A.Ş. taraftarları ise galibiyet coşkusunu tribünlerde yaşadı.
TFF 3.Lig 1.Grup lideri olan Aliağa Futbol A.Ş.’de galibiyetin ardından taraftarlarla yaşanan sevinç soyunma odasına da taşındı ve İzmir ekibi soyunma odasında da galibiyete sevinmeye devam etti.
SAMET KARADAĞ