• Şubat 28, 2020
  • No Comment
  • 81

Altaş Koleji’nden Büyük Başarı !

Ordu Altaş Koleji Spor Kulübü, Trabzon’da devam eden U16 Bayanlar Basketbol Bölge Şampiyonası’nda oynadığı ilk 3 maçın 2’sini kazanarak Ordu’da…

 Altaş Koleji’nden Büyük Başarı !

Ordu Altaş Koleji Spor Kulübü, Trabzon’da devam eden U16 Bayanlar Basketbol Bölge Şampiyonası’nda oynadığı ilk 3 maçın 2’sini kazanarak Ordu’da yapılacak olan U16 Anadolu Şampiyonası’nda mücadele etme hakkı kazandı.

25-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenen Bayanlar Basketbol Bölge Şampiyonası’nda ilk maçında Tokat’ı yenen Altaş Koleji Spor Kulübü, ikinci maçında Giresun’a boyun eğdi. Ordu ekibi, üçüncü günde Iğdır’ı yenerek 2 maç kala üst tura yükselmeyi garantiledi.

Altaş Koleji Spor Kulübü, bugün Rize, yarın ise Ağrı ile karşılaşacak. Ordu temsilcisi, sonuçlara bakmadan üst tura çıktı. U16 Bayanlar Basketbol Bölge Şampiyonası’nda başarılı olan ve bir üst tura çıkmayı garantileyen Altaş Koleji Spor Kulübü, 24-28 Mart tarihleri arasında Ordu’da gerçekleştirilecek olan U16 Anadolu Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazandı.

Antrenör Güvenç Gürol, oynadıkları 3 müsabaka sonucunda Ordu’da düzenlenecek olan U16 Anadolu Şampiyonası’nda yer alma hakkı kazandıklarını belirterek, “İlimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz” dedi.

Altaş Koleji Spor Kulübü Antrenörleri Güvenç Gürol ve Hüseyin Topuz, desteklerinden dolayı Altaş ailesine teşekkür etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir