Nisan 1, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Altınordu Belediyespor, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile gündeme yeni bir tartışma getirirken, gelen cevap ise tartışmayı alevlendirdi.

Yaşadığı maddi sıkıntılardan dolayı geçen hafta futbolcuların antrenmana çıkmadığı Altınordu Belediyespor ile TV52 yönetim kurulu başkanı İsa Akçay arasında sert atışma sürüyor. İsa Akçay’ın geçtiğimiz günlerde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş hakkında söyledikleri dikkat çekerken, TV52’de Altınordu Belediyespor ile yapılan haberler tepki gördü.

”Kulübümüzü alet etmeyin”

Altınordu Belediyespor cephesi yapılan haber sonrasında sosyal medya hesaplarından ‘Yalan haber yapacak bir futbol kalmıştı. Yalan haberlerinize kulübümüzü alet etmeyin, yalancı tv pardon tv52’ paylaşımı yapılırken, TV52 yönetim kurulu başkanı İsa Akçay sert bir cevap verdi.

”Rüşvetler bu takımın üzerinden cebe indi”

Akçay verdiği cevapta ”Utanmaz herifler, yapılan pisliklerin tamamı bu takım üzerinden yapıldı. Alınan bütün rüşvetler bu takımın üzerinden cebe indi. Ben şahidim. Şimdi takımı özelleştirip pisliklerinizi kapatacaksınız öyle mi? Yapın da görelim hadi. Bu kadar da arsız olmayın. 29’daki genel kurula kim imza atarsa en az sizin kadar kirlidir.” diyerek fitili daha fazla ateşledi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!