Altınordu Belediyespor, Liglere Katılacak Mı ?

İki sezondur Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Altınordu Belediyespor’un, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de boy gösterip göstermeyeceği henüz netlik kazanmadı.

Ordu eski Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın, Ordu’nun Altınordu ilçesinde Belediye Başkanlık yaptığı dönemde zirve yapan Altınordu Belediyespor Futbol Kulübü, kapanmanın eşiğine geldi. Altyapı faaliyetleri ile dikkat çeken ve 2017-2018 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Altınordu Belediyespor’un geleceği netlik kazanmadı.

Geçen sezon kadro yapısında gözle görülür bir gençleşmeye giden ve Altınordu Belediyesi’nin masraf olarak gördüğü Altınordu Belediyespor, lig boyunca son sıradan kurtulamazken Covid-19 pandemisi sebebiyle ligde kalmıştı. Önümüzdeki sezon Ünye 1957 Spor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve Ulubey Belediyespor ile birlikte BAL’da mücadele etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’un, liglere katılmamasının sürpriz olması beklenmiyor.

Altınordu Belediyespor, yeni sezon öncesinde altyapıdaki takımlarını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü bünyesine verdiğini açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Altınordu Belediyespor, Liglere Katılacak Mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!