- Aralık 13, 2019
- No Comment
- 65
Altınordu Belediyespor’da Kötü Seri Bitecek mi ?
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de son haftalarda aldığı kötü sonuçlarla küme düşme potasına giren Altınordu Belediyespor, Merzifonspor karşısında kazanarak ilk…
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de son haftalarda aldığı kötü sonuçlarla küme düşme potasına giren Altınordu Belediyespor, Merzifonspor karşısında kazanarak ilk yarıyı mutlu bitirmek istiyor.
Yeni sezonda maddi sıkıntılardan dolayı genç bir kadro kuran ve sezona iyi başlamasına rağmen daha sonra çöküş dönemine giren Altınordu Belediyespor toparlanmak istiyor. Ligde en son 5.hafta maçında 3 puan sevinci yaşayan Altınordu Belediyespor, bu süreçten sonra ise galibiyeti unuttu.
Son 7 maçında 2 beraberlik ve 5 mağlubiyet alan Altınordu Belediyespor, bu sonuçlarla küme düşme potasına kadar geriledi. Ligde 12 haftanın ardından 9 puanı bulunan Altınordu Belediyespor, 4 puanı olan bir başka Ordu temsilcisi Ünye 1957 Spor’un bir basamak üzerinde yer alıyor.
Ligin ilk yarının son maçı olan Merzifonspor ile Altınordu Belediyespor arasındaki karşılaşma 15 Aralık Pazar günü saat 14:00’da Merzifon İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ