Altınordu Belediyespor’da Sessizlik Sürüyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e katılım göstereceğini belirten ve katılım bedelini yatıran Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde ise sessizlik sürüyor.

Son iki sezondur mücadele ettiği Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de sıkıntılar yaşayan ve özellikle geçen sezon maddi ve manevi anlamda zorlu süreçler geçiren Altınordu Belediyespor’da yaprak kımıldamıyor. Bu sezon öncesinde altyapısını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne devredince kepenk kapatması beklenen Altınordu Belediyespor, lige ise katılım gösterecek.

Sezon öncesinde Efe Kağan Kayahan’ı 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne, Mustafa Bayhan ve Eren Yalçın’ı ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne kaptıran Altınordu Belediyespor’da, transfer hareketliliğin ne ölçüde süreceği bilinmiyor.

Geçen sezonu Teknik Direktör Nurullah Başköy gözetiminde tamamlayan ve ligin genelinde son sırada yer alan Altınordu Belediyespor, Covid-19 pandemi süreci nedeniyle ligde kalmıştı. Altınordu Belediyespor’da yeni sezonda Nurullah Başköy ile anlaşılamaması halinde rotanın eski teknik direktör Ergin Döner’e dönmesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!