• Ekim 30, 2019
  • No Comment
  • 64

Altınordu, Kastamonu’ya Bileniyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta mücadelesine devam eden Altınordu Belediyespor, hafta sonu seyircisi önünde oynayacağı Kastamonu Özel İdare Köy…

 Altınordu, Kastamonu’ya Bileniyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta mücadelesine devam eden Altınordu Belediyespor, hafta sonu seyircisi önünde oynayacağı Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor müsabakası hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktör Nurullah Başköy nezaretinde Cumhuriyet Mahallesi Tesislerinde gerçekleşen antrenmana tüm oyuncular katıldı.

Deplasmanda 1074 Çankırıspor’a karşı 4-0’lık bir mağlubiyet alan sarı yeşil mavili ekip, bu yenilgiyi unutup Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor maçına adapte olmaya çalışıyor.

Teknik Direktör Nurullah Başköy, oyuncularla bire bir konuşarak Kastamonu müsabakasının öneminden bahsederken, tüm planlar da galibiyet üzerine yapılıyor.

Ligde kendi evinde oynadığı 3 karşılaşmada da mağlubiyet yüzü görmeyen, Ünye 1957 Spor ve Ladik Belediyespor’u mağlup eden, Cumhuriyet Üniversitesi ile de berabere kalan Altınordu, iç sahadaki iyi gidişatını Kastamonu Özel İdare karşısında da sürdürmek istiyor.

“Çıkışa geçmek istiyoruz”

1074 Çankırıspor karşısında istenmedik bir yenilgi aldıklarını söyleyen Başköy; “1074 Çankırıspor müsabakası geride kaldı. Artık önümüze bakıyoruz. Önümüzde de Kastamonu maçı var. En iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Şuana kadar kendi sahamızda kötü sonuç almadık. Kastamonu’yu da yenip, yeniden çıkışa geçmek istiyoruz” dedi.

Altınordu Belediyespor, 3 Kasım 2019 Pazar günü sata 14.00’da Spor Toto Karşıyaka Spor Kompleksi’nde Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor’u konuk edecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Altınordu Belediyespor’un İsmi Resmen Değişti !

Ordu Amatör’de şampiyonluk yaşadıktan sonra son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ALtınordu Belediyespor, yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü…
Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Altınordu Belediyespor Yine Belirsiz !

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil etmesi beklenen Altınordu Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Altınordu Belediyesi’nin desteğini somut olarak çekmesinin ardından…
Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

Bölgesel Amatör Lig’de Üç Ordu Takımı Olacak !

2021-2022 sezonunun henüz başlangıç tarihinin belli olmadığı Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu’yu üç takım birden temsil edecek. Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor,…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir