• Haziran 11, 2024
  • No Comment
  • 84

Altınordu Spor Kompleksi’nde “Çevre Düzenlemesi” Çalışmaları Devam Ediyor

Kapılarını 2017 yılında açan ve her sezon farklı düzenlemelerin yapıldığı Karşıyaka Tesisleri olarak bilinen Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde çevre…

 Altınordu Spor Kompleksi’nde “Çevre Düzenlemesi” Çalışmaları Devam Ediyor

Kapılarını 2017 yılında açan ve her sezon farklı düzenlemelerin yapıldığı Karşıyaka Tesisleri olarak bilinen Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde çevre düzenlemesi devam ederken tesiste otopark araç kapasitesinin artırılması, tesis içinde bulunan trafiğe kapalı alanların artırılması, tesisin çevresinin tel çit örgü ile çevrilmesi çalışmaları sürüyor.

Ordu’nun Altınordu İlçesi Karşıyaka Mahallesi’nde yer alan ve bir dönem Fatih Sultan Mehmet Tesisleri bir dönem de Karşıyaka Tesisleri olarak sporseverlerin hafızalarında yer edinen Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde çalışmalar devam ediyor. Bu sezon özellikle futbolcuların müsabaka oynadığı esnada devre arasında soyunma odalarına giderken araç trafiğinin aynı yerden akması, taraftarların sahaların dört çehresinde müsabakaları takip etmesi ve gergin anlarda sıkıntılar yaşanması sonrasında ‘çevre düzenlemesi’ yapımına başlanmıştı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ordu Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ordu’nun Altınordu İlçesi Karşıyaka Mahallesinde yer alan futbolun kalbi Spor Toto Altınordu Spor Kompleksinde ‘çevre düzenlemesi’ yapımı devam ederken Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde yeni çevre düzenlemesi ile birlikte yeni sezona hazır hale gelecek. Tesis içerisinde bulunan otopark alanın araç kapasitesinin artırılması, tesis içinde bulunan trafiğe kapalı alanların artırılması, tesisin çevresinin tel çit örgü ile çevrilmesi çalışmaları son hızla devam ediyor. Çevre düzenlemesi yapımı devam ederken ara vermeden tesis Ordu sporunun hizmetine devam etmektedir.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde yapımı devam eden çevre düzenlemesi ile ilgili ”Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi “Çevre Düzenlemesi” yapımımız son hızla devam etmektedir. Spor Camiamıza, Amatör Kulüplerimize ve Sporcularımıza hayırlı olmasını diliyorum. Başta desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a, Ordu Valimiz Sayın Muammer Erol’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Sayın Milletvekillerimize ve Sayın İl Başkanımıza teşekkür ederim.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir