Mart 26, 2023

Altınordu Tesisleri’ne Bir Saha Daha Geliyor !

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer alan Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde ikisi suni ve biri çim olmak üzere 3 saha bulunurken, büyük bir halı saha yapılma kararı alındı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler ile Ordu Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in 9 Aralık’ta yaptığı toplantıdan yeni bir saha kararı çıktı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret eden Mustafa Genç yaptığı açıklamada ”İlimizde devam eden Spor ve Gençlik faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza Spora ve Gençlerimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim.” demişti.

İki isim arasında yapılan toplantının ardından ise Spor Toto Altınordu Tesisleri’ne bir saha daha yapılacağı açıklandı. İlk olarak iki saha yapılması gündeme gelirken, bu kararın daha sonra 50-70 büyüklüğünde halı saha yapılacağı ve yer kalması halinde 20-40 büyüklüğünde bir saha daha yapılacağı belirtildi.

Spor Toto Altınordu Tesisleri’ne yapılacak büyük sahanın alt yaş kategorilerinde yer alan takımların faydalanabileceği belirtilirken, küçük sahanın ise görme engelliler için kullanılmasının gündemde olduğu belirtildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!