Altyapıda Hazırlıklar Sürüyor !

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Altyapı

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde altyapı antrenmanları sürüyor.

6 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde antrenmanlar sürerken, A takım antrenmanlarının yanı sıra altyapıda da hazırlıklar sürüyor. Mor-Beyazlı ekipte, altyaş kategorilerinde antrenmanlar tüm hızıyla devam ediyor.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden diğer Ordu temsilcisi Altınordu Belediyespor’un maddi yükünü azaltma amacıyla altyapısını elden çıkarma konusunda Ağustos ayında netleşen konuya Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek netlik kazandırmıştı. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, Altınordu Belediyespor altyapısını kendi bünyelerine kattıklarını belirtmişti.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü altyapısı Ordu’nun Altınordu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Sagra Mevkisinde yer alan tesislerde hazırlıklarını sürdürüyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!